Post thumbnail

Zmiany w sekcji Final Fantasy XIV

POSTED BY Isuzu 26 stycznia 2017

event-horizonWitajcie.

Po dłuższym czasie naszej nie obecności w newsach na stronie czas coś napisać :), ale jak to na patch zawszę czasu brakuje na wszystko, ale nie owijając w bawełnę przejdźmy do rzeczy mamy parę spaw do przekazania dla was, które są bardzo ważne dla działania fc.

Po pierwsze nasze fc zmieniło nazwę z Husaria na Event Horizon pewnie zapytacie po co, gdyż kiedyś na Phoenixie już takie fc było, a my chcemy odpiąć się od starych zatargów jakie były na naszym serwie naszym celem było, jak i jest złączenie w naszym free company jak największej społeczności graczy polskich FFXIV nie chcemy doprowadzać do podziałów jakie już są na serwerze cały czas próbujemy połączyć polskie community na naszym serwerze. Pierwszym projektem był Linkshell polski, który na ten moment już zebrał stu graczy z różnych fc w przyszłości planujemy następne projekty.

Po drugie postanowiliśmy zmienić nasz system rekrutacji od teraz każda osobą chcąca dołączyć do naszego fc musi spełnić dwa warunki zarejestrować się na forum i aktywnie korzystać z naszego teamspeaka.
Nowy gracz jest od razu dodawany do fc, lecz otrzymuje rangę Trial co się z tym wiąże przez najbliższy tydzień nowy gracz musi spełnić te dwa warunki podane wyżej zarejestrować się na forum. I aktywnie korzystać z teamspeaka. Zapytacie, dlaczego takie zmiany, wprowadzamy je dlatego by przygotować się do dodatku stormblood i chcemy mieć graczy aktywnych i chcących coś robić w grze.
Event Horizon to nowy rozdział naszej historii na serwerze Phoenix, a czy on będzie lepszy czy gorszy tylko czas może pokazać, ale nie zważając na to chcemy was bardzo serdecznie zaprosić do gry w naszym FC.