Post thumbnail

Jesteśmy nową gildią powstałą na bazie graczy z wieloletnim doświadczeniem w grach z gatunku mmorpg. Niejednokrotnie odnieśliśmy duże sukcesy zarówno jako solo gracze, ale także pod własnym sztandarem gildii.

1. Założenia
Naszymi głównymi założeniami jest stworzenie polskiego community będącego w dobrej formie by konkurować ze swoimi zagranicznymi jak i międzynarodowymi odpowiednikami, jak również utworzenie punktu oparcia w stosunku do nowo przybywających graczy.

Łączymy się razem i wraz z posiadaną wiedzą oraz nabytym doświadczeniem pragniemy stworzyć bractwo zdolne do rywalizacji oraz zwyciężania z dużo silniejszymi przeciwnikami.

Stawiamy jakość ponad ilość, jednakże jesteśmy newbie friendly gildią.


2. Cele
Mamy zamiar stawiać sobie coraz to nowe cele i realizować , dobrze się przy tym bawiąc. Uznając to za przyczynę zdecydowaliśmy się walczyć o topkę zarówno między polskimi jak i międzynarodowymi gildiami.

Jako gildia musimy się opierać na jakichś zasadach, na dobry początek kilka rzeczy ogólnych a zarazem bardzo istotnych:

-wymagany TeamSpeak, ponieważ dobra komunikacja to podstawa,

-rekrutujemy ludzi (w końcu nie jesteśmy robotami) poczynając od 18 roku życia, z drobnymi wyjątkami,

-aktywność, no cóż bez aktywności do przodu nie ruszymy,

-kultura osobista, chociaż traktujmy się jak ludzie,

-zasady fair play, walczymy uczciwie, nie bawimy się w używanie cheatów, glitchów, jak również bugów oraz botów w celu osiągnięcia względnych korzyści własnych, czy też tylko ułatwienia sobie rozgrywki,

-godne reprezentowanie gildii, w skrócie ujmując każda osoba będąca częścią tej gildii zobowiązana jest do zachowania się w sposób właściwy do sytuacji wobec których została postawiona, jak i wobec tych w których sama się postawiła,

-ostatnia i chyba najważniejsza zasada to dobra znajomość języka polskiego, oczywiście włącznie ze znajomością poprawnej polszczyzny.

Zapraszam na naszego tsa gdzie zaczynamy tworzyć nową gildię.

Daerion