Post thumbnail

Po dłużej przerwie w newsach witamy was bardzo dobrą wiadomością na temat dołączenia do społeczności nowej reprezentacji grającej w Black Desert Online. Zapraszamy do przeczytania opisu naszej nowej reprezentacji.

Gildia Delirium Tremens zaprasza samotne wilki i tych, którym nie wyszło w poprzedniej gildii do wspólnej zabawy w świetnej atmosferze z weteranami, jak i nowymi graczami świata Czarnej Pustyni.

Nastawiamy się na podbój terytorium, dlatego oferujemy wspólne treningi na arenie zaraz po trzydniowym bossie gildyjnym, który dobrowolnie oddaje nam swoje dary. Należy jednak pamiętać, że na nagrody z bossa trzeba sobie zapracować, robiąc zadania gildyjne, a za Twoje zasługi
podczas wypraw na misje będą wypłacane hojne kontrakty.

Polowanie samemu może być ciężkie i niebezpieczne, a sfora potworów tylko czeka, żeby rzucić się na swoją ofiarę oddaloną od stada. Na Twoje szczęście bracia i siostry z DeliriumTremens będą u Twojego boku, aby wypełnić luki w obronie i wspólnie przedzierać się ku zwycięstwu.

Gildia ma profil Semi-Hardcore PVX I poszukuje graczy w wieku 18+ lat, 57LVL z wysoka aktywnością. Jedyna ważna zasada jest dobra zabawa I brak toksyczności. Oferujemy wysokie kontrakty do 5m oraz bonusy wypłacane raz w tygodniu.

Podsumowując, jeżeli interesujesz się wspólną grą PVE ( Life Skills, Guild Quests i Grind) oraz PVP ( Node War, Battle Arena), a jednocześnie szukasz gildii w dorosłym towarzystwie, to jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Wraz z nowa reprezentacja dołączyli do nas dwaj nowi streamerzy (CriticalStudioTv,VukOo) w nie długim czasie usłyszymy o nich w nowych newsach.