Post thumbnail

Witam dzisiaj mam dla was recenzje nowego dodatku do path of exile przygotowaną przez Rave lidera sekcji poe zapraszam do lektury

Wielkimi krokami zbliża się premiera pełnoprawnego rozszerzenia do Path of Exile. A co w nim znajdziemy? Studio Grinding Gear Games może udzielać koreprtycji zespołowi Blizzarda jeśli chodzi o Action RPG, bo dodatek ‘The Awakening’, który będzie miał swoją premierę 10 lipca, przyniesie nam mnóstwo innowacyjnych zmian.
Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie zobaczymy w nowym dodatku, będzie akt 4 wraz z nowymi bossami, ciekawą fabułą oraz mrocznymi lokacjami, które dane nam będzie eksplorować.
Nowymi bossami będą m.in. Kaom, Voll, Daresso, Malachai, Maligaro oraz całkowicie nowa wersja Piety!

PoE - Nowe Bossy

 

Dodatkowo wprowadzono nowe rozwiązanie w drzewku umiejętności. Od teraz będzie można aplikować specjalne gemy, które będą wpływać na dany obszar w naszym ogromnym drzewie umiejętności pasywnych. Co to zmienia? Wiele nowych możliwości budowania postaci, a to lubimy chyba najbardziej w tej grze. Dla przykładu: mamy gem dodający jeden projectile do naszego Flame Totem’u lub zwiększający ilość zombie jakie możemy przywołać – taka mała rzecz, a tak bardzo cieszy.
Kolejnyą rzeczą są tzw. Divinations Cards, czyli karty które będą wypadały z potworów a wymieniać je będzie można w mieście w akcie 4. Na co będzie można je wymienić? Jeśli uzbieramy odpowiednią ilość danego rodzaju karty to dostaniemy w zamian, np. unikalny przedmiot, mapę czy orby. Ilość kart jakie musimy uzbierać różni się w stosunku do przedmiotu jaki chcemy dostać.

Poe -  Divinations Cards

Twórcy Path of Exile wprowadzą ponad 100 nowych przedmiotów unikalnych oraz masę nowych umiejętności wraz z modyfikacją starych. Mechanika gry ulegnie znacznej zmianie. Buildy, które niegdyś były świetne, teraz stracą na wartości, a to za sprawą likwidacji tzw. ‘shotgunowania’, co w połączeniu z buildami Cast on Crit było zabójcze.
Kolejną nowością jest fakt, że developerzy uporali się z problemem desynchronizacji klienta gry. Wraz z premierą dodatku zostanie wprowadzony mechanizm, który zniweluje praktycznie do zera problemy z desynchronizacją klienta gry. Wiele osób zrezygnowało z tego tytułu właśnie z tego powodu, dlatego właśnie teraz nadszedł czas, by powrócić do Path of Exile!
Oprócz tego jest jeszcze wiele pomniejszych zmian jakie będzie nam dane zobaczyć wraz z premierą dodatku.
Film promujące dodatek:

oraz nowe ligi:

Wszystkich chętnych do gry zapraszamy do gildii sezonowej Grimoire [rejestracja na naszym forum]. W najbliższym sezonie gramy na Warbands i Tempest. Zapraszamy!