Post thumbnail

Pierwsza rocznica gildii, oraz zapowiedź nowego kontentu.

POSTED BY Szybki Ben 27 sierpnia 2017

Witam ponownie, dzisiejszy news dotyczy ważnego wydarzenia w życiu naszej gildii, a dokładnie świętujemy pierwszy rok naszego istnienia. Byliśmy jedną z pierwszych polskich gildii, które powstały w Revelation Online i aktualnie jesteśmy jedną z ostatnich aktywnie grających. Czasami bywało ciężko, ale nigdy się nie poddaliśmy i nadal walczymy. Mimo że nie jesteśmy dużą gildią, nie brakuje nam zapału i determinacji, żeby osiągać swoje cele i dobrze się bawić.
Biorąc pod uwagę historię gildii, naszym motto od dziś będzie: „Możemy walczyć i przegrać. Lecz i tak powstaniemy.” jest to zwycięskie motto zaproponowane przez dRemeRa w konkursie naszej grupy na Facebooku.
Na koniec jeszcze informacja o przyszłych aktualizacjach: już we wrześniu otrzymamy kontent na lvl 79, będzie to zapewne jedna z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych chwil przez wszystkich graczy RO. Dwa miesiące później w listopadzie mamy dostać klasę Asasyna, który powoduje dreszcze u wielu osób, ale to jeszcze odległa przyszłość.
Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o grze lub gildii zapraszam na ts3.novasociety.com