Post thumbnail

Pięciolecie społeczności i Wielkie zmiany.

POSTED BY Szybki Ben 31 grudnia 2017

Dziś społeczność NovaSociety kończy 5 lat. Był to czas wzlotów i upadków, eksperymentów jak i zbierania doświadczenia. Aktualnie wchodzimy w nowy rozdział naszej działalności, taka rocznica to dobry czas żeby wprowadzić zmiany które były planowane od dłuższego czasu. Wiele osób które są częścią społeczności ale nie tylko, pomagało nam osiągnąć efekt który możecie podziwiać aktualnie na naszej stronie, forum i tsie. Wszystkim tym osobom szczerze dziękujemy za włożoną pracę i poświęcony czas. Wiele gildii, legionów i klanów przewinęło się przez NovaSociety, część z nich musieliśmy pożegnać z różnych powodów, ale takie są koleje losu. Patrzmy w przyszłość, wyciągając naukę z przeszłości. W kierunku który sobie wyznaczyliśmy mamy wiele celów do osiągnięcia, które wymagają ogromu pracy całej społeczności, gdyż nie chcemy być kilkoma grupami lecz jednym community które świetnie się bawi na wielu płaszczyznach i w wielu grach.

Żeby takie wydarzenie nie przeszło niezauważone mamy dla was event. Bardzo prosty polegający na polubieniu naszej strony i udostępnieniu linku do tego newsa oraz do pisanie własnego komentarza na FaceBooku, wyróżnimy 10 najlepszych/najciekawszych komentarzy nagrodami w postaci paysafecard’ów w wysokości 5EUR każdy.
Konkurs trwa przez dwa tygodnie, to znaczy że po piętnastym stycznia żadne komentarze nie będą brane pod uwagę, a wyniki zostaną ogłoszone tydzień później.