O Nas

POSTED BY Isuzu 12 czerwca 2013

Za górami, za lasami podczas gdy po świecie chodziły jeszcze wiedźmy, okuci w zbroje herosi, a orkowie toczyli zażartą walkę z elfami zaczęła się nasza przygoda z serwerem TeamSpeak. Pamiętnego dnia 1 stycznia 2013 roku powstała społeczność gamingowa NovaSociety, która zaczęła gościć w swych szeregach liczne grupy takich gier jak Aion, Gulid Wars 2 czy też Tera Online. W kręgach naszych gildii przyświecała nam idea zebrania jak największego grona graczy, którzy będą dzielili ze sobą pasje byśmy mogli cieszyć się każdym dniem w świecie fantasy i sci-fi.

        Jesteśmy otwarci także na mniejsze klany czy też kilku osobowe drużyny. W naszych szeregach jest miejsce dla każdego kto chce spędzić czas w gronie swoich znajomych by oderwać się od szarej rzeczywistości.  

        Nasza społeczność choć dzieli się na poszczególne gry, posiada swobodę utrzymywania konwersacji z innymi sekcjami znajdującymi się na TeamSpeaku.

A teraz coś dla miłośników e-sportu, to kierunek w którym chcemy się intensywniej rozwijać. To co kilka lat temu w Polsce było uznawane za dziwactwo i odmienność, dziś staje się tematem codziennych dyskusji nawet w mediach publicznych. W naszej społeczności posiadamy sekcje: Counter-Strike gry z gatunku first-person shooter, stworzona w 1999 roku od lat jest okrętem flagowym jeśli chodzi o międzynarodowe turnieje. Ogromna popularność tego tytułu sprawiła, że rywalizowali w niego gracze na każdym kontynencie. Był motorem napędowym rodzących się wielkich eventów, takich jak World Cyber Games. Nie zapomnijmy także o League of Legends powstałej na bazie modyfikacji DOTY gra typu multiplayer online battle arena gorąco przyjęta przez środowisko gamingowe (chyba w każdym kraju gdzie jest internet :))

Novasociety jest ugrupowaniem, które stara się pomagać promować na terenie całej Polski podczas różnych eventów gamingowych między innymi ww. gier. Jako społeczność będziemy wspierać graczy współpracujących z nami wszelkimi sposobami.