Post thumbnail

Mireska i Donte, nowymi postaciami w Dota 2.

POSTED BY Szybki Ben 5 grudnia 2017

Długo wyczekiwany update w dota 2 w końcu nadszedł!

Obie zapowiadane postacie podczas International 2017-Mireska i Donte w końcu ujrzały światło dzienne pod nazwą update’u The Dueling Fates. Twórcy pokazali nam, że wprowadzane zmiany mogą być innowacyjne zarówno pod względem postaci, zmian w mechanice gry, jak i nowych przedmiotów. Przedmioty takie jak Kaya lub Nullifier wytyczyły nowe ścieżki budowania postaci.

Oprócz wymienionych wyżej zmian w życie wprowadzono nowy tryb gry Turbo. Pozwala nam on na szybszą rozgrywkę. Gra jest bardziej dynamiczna, a sama rozgrywka trwa około połowy normalnego czasu gry.

Wraz z update’m zostały wprowadzone rangi jako odpowiednik wcześniejszego MMR’u. Kolejne 10 rozegranych meczy czy to rankingowych czy zwykłych pozwoli wam skalibrować wasz poziom rozgrywki i zostanie wam przydzielona odpowiednia Ranga.

Nie zapominajmy o ogólnych zmianach w talentach i umiejętnościach dotychczasowych bohaterów, które zmieniają się diametralnie z każdym większym patchem- tym samym wymagając od graczy nowych pomysłów na buildy i strategie gry.

Wprowadzone zmiany sprawiają, że Dota 2 nie jest grą statyczną i monotonną, a każdy wprowadzany update dodaje grze powiewu świeżości.

SoulsVsOmens