Post thumbnail

Witajcie!! Z okazji pięciolecia naszej organizacji postanowiliśmy odświeżyć wygląd naszej strony i forum. Staraliśmy się by wygląd witryny był przejrzysty i miły dla oka, tak byście nie mieli problemu znaleźć interesującego was tematu.

Nowa odsłona przysporzyła nam trochę problemów które na szczęście są wyłapywane na bieżąco i poprawiane. Jednym z największych problemów było przeniesienie wszystkich danych i bazy użytkowników. Po żmudnej pracy udało się, ale ze względu na kwestie techniczne wszystkie hasła musza być zresetowane, wiec jeśli w momencie logowania drodzy użytkownicy wyskakuje wam komunikat „blednę hasło” należy wysłać prośbę o reset hasła. Kolejna duża zmiana związana z forum jest otwarcie go dla wszystkich użytkowników Internetu (oczywiście jednak zapraszamy do rejestracji).

Jesteśmy wam wdzięczni za to ze jesteście z nami już tyle czasu, mamy nadzieje ze nowy wygląd tez wam się podoba, jeżeli uda wam się dostrzec jakiekolwiek czynniki utrudniające wam korzystanie z naszej witryny prosimy o kontakt.

Pamiętaj nowy użytkowniku z przyjemnością odpowiemy na dręczcie Cię pytania na naszym nowym forum i zachęcamy do gry z nami w przyjemnym i pozytywnie nastawionym towarzystwie.

Pozdrawiam.