Home Forums Świat Użytkownika Off-Topic Critical Studio Stream RE: Critical Studio Stream

#30632

CriticalStudio
Participant

No i poszło moi Kochani Nowy Rok za pasem i mnóstwo postanowień, do których dążę z wytrwałością. Jednym z nich jest polepszenie jakości moich streamów co w dużej części udało mi się osiągnąć po negocjacjach z „INEA” Poznań odnośnie szybkości transferu danych który już niebawem  osiągnie zadowalający mnie pułap, mianowicie download 500, upload 50 !! Zatem już od tego piątku tj. 08/01/2016 będziecie mogli upajać się nową jakością moich streamów.
Kolejny etap to nowe grafiki dla Twitch/Fb/Yt które w chwili obecnej tworzy p.Soloman z techlipton.pl za co bardzo serdecznie dziękuję.
Tyle ze spraw stricte technicznych.

Przejdźmy teraz do samego streamowania, jak sami wiecie już niebawem startuje kolejna faza beta testów gry Black Desert którą mieliście okazję oglądać podczas moich streamów oraz na której były rozdawane kluczyki właśnie do tej gry i które również będę rozdawać w trakcie kolejnych beta testów, dlatego zapraszam na mój kanał już niebawem. Oczywiście wszelakie informacje odnoście streamów z tej gry jak i nadchodzących giveaway’ów będą umieszczane właśnie tutaj.

Krok następny który właśnie w tej chwili powstaje w mojej głowie to „Plan rozkładu JAZDY” mianowicie szczegółowa rozpiska z godzinami moich streamów oraz grami które będziecie mogli oglądać na moim kanale twtich.tv/CriticaiStudio. Tak więc masa pomysłów i pracy do zrealizowania przede mną.

Reasumując 2016 rok to rok wielkich zmian, które mają na celu uprzyjemnić wam czas spędzony razem ze mną.

Critical Studio

P.S
Pragnę podziękować wam wszystkim jak i każdemu z osobna za nienaganną postawę i wysoką frekwencję w trakcie moich Live’ów, jednocześnie dziękuję moim media partnerom za udostępnianie mojego streama na ich stronach oraz wzorową współpracę.

http://blackdesert.com.pl
http://techlipton.pl
http://strefammo.pl
http://novasociety.com
http://fairgames.pl