Post thumbnail

Counter-Strike: Global Offensive rekrutacja do sekcji

POSTED BY Isuzu 28 marca 2017

Zapraszamy do nowej reprezentacji CS:GO

Sekcja Novasociety CS:GO „Devils in the details” otworzyła specjalne kanały na ts3!
Jeśli masz dosyć grania z ruskimi blyatami, randomami czy ogólnie szukasz kogoś do wspólnej gry, to trafiłeś idealnie! Novasociety rozwiąże dla was te problemy! Zapraszamy na nas ts3: TS3.novasociety.com.

Jak to działa? bardzo prosto!
Wystarczy wejść na podany wyżej adres i odnaleźć sekcję CS:Go (prawie na samym dole). Tam zobaczycie poczekalnie na które można śmiało wchodzić. Są one podzielone na 4 podkanały, każdy ma swój zakres rang, aby ułatwić szukanie osób do teamu. Niżej zaś są kanały do gry, które mają ograniczenie do 5 osób, aby nie było przykrych sytuacji z „przeszkadzaniem”. Jeśli zabraknie pokoi, wystarczy napisać do kogoś z administracji aby utworzył nowy kanał.

Masz swoją ekipę i szukasz kanału? Nie ma problemu! Napisz odpowiedni temat TUTAJ  na naszym forum i złap kogoś z administracji na tsie. Wymogiem zachowania kanału będzie aktualizacja daty co dwa tygodnie, abyśmy wiedzieli, że kanały są w użytku. Jeśli data nie będzie aktualna, kanał zostanie usunięty, aby nie robić zbędnego śmietnika. Gdy znów tu wrócicie i dalej będziecie chcieli kanał, napiszcie priva do kogoś kto jest online na tsie z administracji.

Administracja do kogo należy się zgłaszać lub zadawać pytania:
-Sheitah
-Maskotka
-Aaron

 

Zapraszamy!
Novasociety :) !