Post thumbnail

CBT2 Revelation startuje – mega rozdanie kluczy!

POSTED BY Szybki Ben 12 grudnia 2016

Z największą przyjemnością pragniemy ogłosić państwu fakt zbliżającej się, już drugiej odsłony wersji testowej naszej ulubionej gry Revelation Online. My.com – studio odpowiedzialne za europejską premierę, po raz kolejny zaprasza Nas do eksploracji świata Nuanor i jak sami twierdzą, w pocie czoła, do ostatnich dni – ciężko pracują, by przygotować grę do ostatecznego startu, który zaplanowany jest na 20.12.2016 (czyli w najbliższy wtorek).

Beta testy

Pamiętajmy, że okres beta testów to nie tylko rozrywka – właśnie wtedy, właściciele franczyzy, oczekują od nas pomocy w namierzeniu błędów. W związku z powyższym, zachęcamy gorąco do aktywnego uczestnictwa w becie, jak również ich zgłaszania – tak by wersja finalna była od takowych wolna. Wiemy również, że zespół pracujący nad grą poczynił ogromne postępy – zarówno w tłumaczeniu jak i naprawianiu silnika gry, a wszystko dzięki wspaniałej współpracy z graczami. Pragniemy również przypomnieć – nie jest to open beta, więc błędy mogą się pojawiać, a twórcy mają prawo nagrodzić najbardziej aktywnych beta testerów – co w wielu grach miało miejsce, zalecamy więc taką postawę *IMHO – lepsze to niż narzekanie.

Darmowe klucze

Jeżeli właśnie dowiedziałeś się o Revelation, lub wcześniej nie udało Ci się zdobyć klucza do CBT1, a chciałbyś rozpocząć swoją przygodę już teraz – nic straconego, streamerzy z naszej gildii, dzięki sympatii jaką obdarzają ich twórcy zdobyli masę kluczy, którymi chętnie się podzielą – by dowiedzieć się więcej o nich samych, a także przygarnąć zupełnie za darmo przepustkę do gry – zajrzyj na ich kanały:

Kosiauke: https://www.twitch.tv/kosiauke
Ghost Magic: https://www.twitch.tv/ghostmagiclive

Jeszcze raz – serdecznie wszystkich zapraszamy do uczestnictwa w beta testach oraz do naszej gildii Dragon Kings, na forum znajdziecie garść przydatnych informacji, a także możliwość złożenia podania i wstąpienia w nasze szeregi. Revelation Online jest wspaniałym przykładem, jak należy tworzyć genialne MMO na miarę XXI wieku. 100 mln wydane na poczet jej stworzenia z pewnością stworzyły tytuł wart każdej zainwestowanej złotówki,dolara, yuana czy jakiejkolwiek innej waluty, bo gra ze spokojem wyprzedza obecnie wydawane tytuły jak bless czy moonligh blade( oraz wiele innych) – ot przy Revelation Online to takie tytuły dla mięczaków, nie zasługujące na pisanie ich z wielkiej litery. Z pewnością inni twórcy, z niepokojem patrzą teraz na poczynania twórców Revelation i zaznaczamy to nie jest artykuł sponsorowany. Do zobaczenia w grze.