Post thumbnail

DRAGON PROPHET UPDATE

POSTED BY Isuzu 2 lutego 2014

Witam Ponownie Łowcy Smoków !!!!

W poprzednim tygodniu było mała aktualizacja, która wprowadzała małe zmiany w grze.

Było to wprowadzenie do światu Potężnych Bossów z których wypadają essence oraz specjalne rdzenie do wymiany, niestety nie wiemy jeszcze na co dokładnie będzie to podane w przyszłych aktualizacjach. Oraz Polowanie na skarb, który wypada z różnych przedników. Został także dodany Podróżujący Kupiec, który ma w swojej ofercie duży zestaw przydatnych nam rzeczy do zrobienia setu.

Oraz Lunar Festival

Został on dodany nie dawno, gdyż nasi producenci gry obchodzą ""Chiński Nowy Rok"", do gry zostały dodane chińskie smoki, które ciężko złapać i posiadają bardzo dużo życia ( koło 90 milionów ) oraz specjalne umiejętności.

[isotope_gallery id=”630″]

 

 

Ewolucja Smoków:

W przyszłości będzie dodana arena dla smoków, w której nasz pupil będzie musiał stawić czoła nie jednemu bossowi. Za każdy wygrany mecz otrzyma punkty, które będziemy dodawać w dla nas ważną umiejętność. Zielone strzałki oznaczają podbijanie dla nas umiejętność.

http://i247.photobucket.com/albums/gg129/zebatka/Dragon%20Prophet/smok.png

http://i247.photobucket.com/albums/gg129/zebatka/Dragon%20Prophet/arena1.jpg

http://i247.photobucket.com/albums/gg129/zebatka/Dragon%20Prophet/arena3.jpg

 

Pojawią się kolejne informacje postaram się je szybko dodać, a w między czasie zapraszam do wspólnej gry w Hussars zawsze znajdzie się miejsce dla was. Zapraszam serdecznie !!!!